Zatrudnię Elektryka Praca Za Granicą

Odświeżone: Poniedziałek, 28 Listopad, 2022  10:14
Promowane Lokalne
  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:32 zł
  • Pracodawca: Irebel Sp. z o.o.
  • Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
    Wyświetlenia
    Data dodania
    Ostatnio widziany
    Obserwujący
    Liczba aplikacji
    Średni czas odpowiedzi

Firma działająca w branży elektryki i teletechniki poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk/ Elektromonter
Miejsce pracy: zagranica Europa ( Niemcy, Austria, Włochy, Holandia)
Opis Stanowiska:
• Prace elektryczne w przemyśle przy montażu linii produkcyjnych (m.in. układanie koryt, zaciąganie kabli, układanie, paskowanie, łączenie kabli)
• Prace elektryczne przy relokacji linii technologicznych (m.in. rozłączanie maszyn, szaf zasilających, sterowniczych, łączenie kabli itp.)
• Prace elektryczne przy układanie instalacji obiektowych,
Wymagania:
• wykształcenie techniczne, mile widziane elektryczne lub teletechniczne,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku: elektryk , teletechnik lub pokrewne,
• umiejętność czytania schematów elektrycznych,
• mile widziane świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV,
Oferujemy:
• umowa o pracę na pełny etat,
• bardzo dobre warunki finansowe !
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego w młodym dobrze zorganizowanym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uzyskiwanie uprawnień i umiejętności ( uzyskanie uprawnień SEP, spawanie światłowodów, uzyskanie umiejętności wykonywania pomiarów teletechnicznych, możliwość uzyskania uprawnień na koparki itp.,)
• wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy,
• zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży.
Kontakt:
• e-mail: @
• tel.: 690 - pokaż numer telefonu -
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem

Inni oglądali:

Praca w sklepie w Tarnowie
Tarnów
Poniedziałek, 21 Listopad, 2022  05:47
Paca w sklepie odzieżowym
Tarnów
Poniedziałek, 03 Październik, 2022  10:53
Obsługa śniadań
Tarnów
Wtorek, 30 Sierpień, 2022  18:29
Tajemniczy Klient
Tarnów
Wtorek, 29 Listopad, 2022  13:57
Praca na zmywaku
Tarnów
Piątek, 07 Październik, 2022  15:07
Cieśla szalunkowy (Austria - Wień, Linz, Graz)
Opole
Poniedziałek, 28 Listopad, 2022  12:06
Elektryk Austria (Linz, Graz, Wiedeń) Wysokie zarobki
Opole
Praca dla elektryków przemysłowych Niemcy
Zielona Góra
Poniedziałek, 21 Listopad, 2022  11:39
Pracownik budowlany (Cieśla/Murarz)/Pomocnik – Niemcy
Opole
Wtorek, 29 Listopad, 2022  10:14
Pomocnik /Cieśla szalunkowy – Niemcy. wyjazd za tydzień
Bielsko-Biała
Poniedziałek, 21 Listopad, 2022  10:16

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków